Sonderaufgabe

Sonderaufgabe für das Lyzeum

Hallo,

Wenn jemand von Euch schon zweimal im Semester nicht vorbereitet war und das ihm wieder passiert ist:-( kann sich eine zusätzliche Aufgabe wählen  und 2,3, 4 oder 5 Strophen eines deutschen Liedes auswendig lernen (bitte den Wortschatz nicht vergessen!). Für diese Aufgabe wie auch für das Nachholen der Hausaufgabe habt ihr 1 Woche.

Jeśli ktoś z Was wykorzystał już dwa nieprzygotowania w semestrze a przytrafi mu się kolejne…  14s, może wybrać sobie dodatkowe zadanie i nauczyć się na pamięć  2, 3, 4, ew. 5 zwrotek dowolnej piosenki w języku niemieckim (proszę nie zapomnieć o słówkach:-). Na to zadanie jak również na nadrobienie zaległej pracy domowej macie 1 tydzień czasu.

Wiele tekstów znajdziecie tutaj: http://www.golyr.de/

Sonderaufgabe für das Gymnasium (2AG)

Hallo,

Jeśli ktoś już wykorzystał dwa nieprzygotowania w semestrze, może wykonać dodatkowe zadanie i nauczyć się 2, 3, 4, lub 5 zwrotek dowolnej piosenki w języku niemieckim (za 1 nieprzygotowanie ponad limit 2 zwrotki tj. około 8 linijek na pamięć + słownictwo, za kolejne 3 zwrotki itp.) http://www.golyr.de/ Na to zadanie jak również na nadrobienie zaległej pracy domowej macie 1 tydzień czasu.  Zamiast piosenki możecie nauczyć się wierszyka.  Możecie zdecydować się na którąś z piosenek na stronie Lieder (są tam też teksty piosenek), możecie też wybrać któryś z wierszyków z listy wiszącej w klasie.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s