Studia w Niemczech/Studieren in Deutschland

Studia za granicą w Niemczech to szansa nie tylko dla Europejczyków, ale także studentów z całego świata. Korzystają z wysokiej jakości systemu edukacyjnego, uczą się nowego języka i zdobywają doświadczenie w tym interesującym kraju. Bez względu na to, czy ktoś zamierza odbyć całe studia w Niemczech czy tylko jest zainteresowany jednym semestrem za granicą; te strony zawierają niezbędne informacje na wszystkie związane z tym tematy.

436056_original_R_K_by_Dieter Schütz_pixelio.dePoradnik dla studentów zagranicznych http://www.studiawniemczech.org/,dostępny  jest w wielu wersjach językach językowych.

Przestudiowanie niemieckiej wersji językowej  – Studieren in Deutschland – Guide! http://www.studieren-in-deutschland.org/ umożliwia nie tylko pozyskanie informacji cennych  dla przyszłych studentów  ale również zapoznanie się ze słownictwem tematycznym.

PS. O studiowaniu w Niemczech pisałam już wcześniej,m.in.tutaj https://deutschkunterbund.wordpress.com/2013/06/03/studia-w-niemczech-studium-in-deutschland

Bildquelle: Dieter Schütz  / pixelio.de

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s