Erasmus Plus Agency

www.erasmusplusagency.pl.tl

„ERASMUS PLUS AGENCY jest instytucją skierowaną na pomoc polskim nauczycielom w przystąpieniu do Programu ERASMUS PLUS  i skorzystaniu z bezpłatnych zagranicznych szkoleń.

ERASMUS PLUS AGENCY współpracuje z siecią wyspecjalizowanych placówek  zajmujących się doskonaleniem zawodowym nauczycieli w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Francji i w  Hiszpanii.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zbudować nowatorski i jednolity  program szkoleń , zgodny z najwyższymi europejskimi standardami  i wyzwaniami jakie niesie Europa XXI wieku , w zakresie treningu:

– CZYSTO JĘZYKOWEGO

– METODYCZNEGO

– CLIL

– METODYCZNO-JĘZYKOWEGO

– SPECJALISTYCZNEGO

Wszystko pod okiem SHADOWS PROFESSIONAL DEVELOPMENT FOR EUROPE  z siedzibą w Wielkiej Brytanii, kolebce doskonalenia zawodowego nauczycieli i uczenia się przez całe życie.

ERASMUS PLUS AGENCY udziela bezpłatnej pomocy w przygotowaniu Wniosku Aplikacyjnego, wymaganej dokumentacji, procesie organizacji szkoleń i zakwaterowania Uczestników, przekazywaniu  informacji pomiędzy szkołą i Uczestnikami szkoleń a Organizatorami oraz otacza opieką wszystkich biorących udział w szkoleniach.“

źródło: http://erasmusplusagency.pl.tl

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s